Vokietijos parodoje TUTIS pristatė 4 naujas kolekcijas

2019-09-26

Rugsėjo 19-22 dienomis Vokietijoje vyko tarptautinė vaikams skirtų prekių paroda. Tarp daugiau kaip 1200 dalyvių parodoje dalyvavo ir gerai žinomas prekės ženklas Tutis.

 

„Šių metų parodoje gamintojai ypač atsiskleidė savitu braižu dizaino srityje. Ne išimtis ir Tutis, šiais metais parodoje pristatęs ir į pasaulį išleidęs naujus vežimėlius, kurie išsiskiria ne tik savitu dizainu, bet ir patikima bei ilgaamže konstrukcija. “, – įžvalgomis dalijasi įmonės inžinierius ir produkto vadovas Vaidotas Staškūnas

 

Tutis parodos lankytojų dėmesį traukė inovatyvių technologijų ir šiuolaikinio dizaino sprendimais. Ypatingai daug dėmesio ir komplimentų susilaukė prekinio ženklo „Tutis UNO“ kolekcija.

 

Parodoje taip pat buvo pristatyta visiškai naujas vežimėlis „Zille“, kuris išsiskyrė savo drąsiu ir nestandartiniu dizainu. Parodos lankytojų akys nepraslydo nuo „Tutis Viva life“ limituotos kolekcijos, „Aero Tutis“ atšvaitinio vežimėlio, kurie taip pat pirmą kartą buvo pristatyti Vokietijoje.

 

Džiaugiamės, kad tarp partnerių vis daugiau prisijungia Šiaurės Europoje įsikūrę didieji pirkėjai, kurie kelia ypač aukštus standartus savo atstovaujantiems prekės ženklams, o TUTIS vežimėliai tampa vieni iš jų.

 

Prekės ženklas TUTIS, kuria kuriamas ir gaminamas įmonėje UAB Tututis, kuri gamina ir parduoda vaikiškus vežimėlius. Dar 1998 m. įmonė pradėjusi savo veiklą, siekia tapti pirmaujančia kūdikių vežimėlių gamintoja Europoje. Šiandien įmonė platina savo produkciją į 19 skirtingų rinkų Europoje. Vienas sėkmingiausių įmonės vežimėlių prekės ženklas „Tutis“ turi jau 15 metų istoriją bei yra apdovanotas Lietuvoje bei Rusijoje už kokybę ir patikimumą.

 

Tutis