Garsi atlikėja Viktorija Arlauskienė jau sūpuoja naujagimį Aero Tutis vežimėlyje

2019-08-29

Į motinystės džiaugsmus pasinėrusi gerai žinoma Lietuvos atlikėja ir tapytoja Viktorija Arlauskienė (30 m.) šiuo metu džiaugiasi sūnelio Elijaus gimimu.  Viktorija su vyru Kęstučiu Arlausku (38 m.) džiaugiasi, kad jų planai ir svajonės buvo išklausyti ir sūnelis atėjo taip greitai ir lengvai.

 

Pirmų mėnesių ramybė

 

Paklausta, kokios nuotaikos šeimoje ir kaip sekasi tapus mama, Viktorija atviravo, kad sūnelis atnešė daug džiaugsmo ir nuspalvino pasaulį pačiomis gražiausiomis spalvomis. „Kol kas džiaugiamės ramybe, suprantame, kad šiuo metu kūdikėlis mums dar leidžia pailsėti ir po truputį mus ruošia artėjančioms linksmybėms. Kuo didesni vaikai, tuo didesni ir rūpesčiai“, – džiaugsmu dalijosi Viktorija.

 

„Apie sūnelio atėjimą į mūsų gyvenimą mes su Kęstučiu kalbėjome nuo pat pradžių. Tai buvo viena pirmųjų temų mūsų draugystės pradžioje. Iš karto supratome, kad mūsų lūkesčiai ir svajonės sutampa, tai dar labiau sustiprino mūsų susižavėjimą vienas kitu. Visada norėjau pirma ištekėti ir tada planuoti šeimos pagausėjimą, esame labai laimingi, kad mūsų planai ir svajonės buvo išklausyti ir sūnelis atėjo pas mus taip greitai ir lengvai“, – sakė atlikėja.

 

Pirmagimio laukimas – atnešė naujų atradimų

 

Paklausta apie kraitelį atviravo, kad rinkti daiktus naujagimiui pradėjo gan vėlai, tik septintą nėštumo mėnesį, tačiau rinkimo procesu labai mėgavosi.

 

„Kiekvieną pirkinį rinkomės tikrai atidžiai, skaitėme atsiliepimus, rekomendacijas ir žinoma konsultavomės su draugais, kurie jau augina mažylius. Neįtikėtina kaip greitai pasikeičia pagrindinės temos vos tik sužinojus, kad laukiamės. Vežimėlį rinkomės bene ilgiausiai, labai atidžiai domėjomės ir rinkomės geriausią variantą. Iš tikro rinkomės ir geriausią kainos ir kokybės balansą turintį vežimėlį. „Aero Tutis“ vėžimėlis patraukė mūsų akį jau pirmu apsilankymu parduotuvėje. Pasidomėjus daugiau nusprendėme, kad tai pats tinkamiausias variantas mums“, – pasakojo garsi atlikėja.

 

„Per kiek daugiau mėnesį trunkantį Elijuko gyvenimą jau nemažai ir nukeliavome, aplankėme 3 Lietuvos miestus, išmėginom ir smėlį, ir miško keliukus, ir senamiesčio gatveles, visur pravažiavome ir esame labai patenkinti šiuo pirkiniu“, – džiūgavo Viktorija.

 

Naujagimio vardą įkvėpė filmo veikėjas

Jau pirmaisiais nėštumo mėnesiais, dar net nežinant kūdikio lyties Viktorija su vyru jau sudarinėjo galimų vardų variantus naujagimiui.

 

„Rinkdamiesi vardą mergaitiškų vardų prigalvojome tikrai nemažai, o štai su berniukų vardais buvo sunkiau, norėjosi ko nors išskirtinio, bet kad nebūtų keistas ir nekeltų aplinkiniams nuostabos, juk jam visą gyvenimą reikės tuo vardu prisistatinėti“, – prisiminimais dalijosi Viktorija.

 

„Net žiūrėdami filmus atkreipdavome dėmesį į vardus ir kartą išgirdome Elijaus vardą. Jis taip mums įstrigo, kad buvo mūsų sąraše nuo pat pradžių. Ir tik likus paskutinei savaitei iki susitikimo su sūnumi nusprendėme, kad jo vardas ir bus Elijus, nes jis vienintelis nesikeitė iš galimų variantų. Elijaus vardas yra daugiakilmis, hebrajų kalba reiškiantis „Jehova (dievas) yra mano viešpatis, valdovas), taip pat iš graikų ir lotynų kalbos išvertus reikštų „saulė““, – naujagimio vardo istorija dalijosi Viktorija.

 

Aktyvumas – grožio receptas nėštumo metu

 

Viso nėštumo metu Viktorija visada švytėjo ir nevengė fotosesijų. Paklausta, koks režimas padėjo išlikti energingai ir žaviai paskutiniais nėštumo mėnesiais, ji atviravo, kad viso nėštumo metu stengėsi būti aktyvi ir net likus vos keletui dienų iki gimdymo nevengė aktyvių pasivaikščiojimų.

 

„Specialaus sporto rėžimo laikiausi tik pirmaisiais nėštumo mėnesiais, galbūt po 5 mėnesio nustojau, nes darėsi vis sunkiau, o ir į sportinę aprangą nebetilpau. Tada sportą pakeitė spurgos. Nėštumo pabaigoje mano gydytoja patarė mažinti angliavandenius, nes didėjau ne tik aš, bet ir mūsų mažylis, kuris gimė net 4070 g. svorio ir 56 cm. ūgio“, – prisiminimais dalijosi Viktorija.

 

Motinystės džiaugsmai ir įkvėpimas naujiems darbams

 

Viktorija paklausta, kokiu ritmu šiuo metu sukasi jų šeimos gyvenimas, atviravo: „Labai džiaugiuosi, kad Elijas yra ramus vaikas, jeigu yra sočiai pavalgęs, gali išmiegoti ir 4 valandas, todėl jau svarstau, kaip čia greičiau vėl paėmus teptuką į rankas ir pasinerti į spalvų pasaulį. Iš tiesų jau nekantrauju tęsti savo darbus. O ir į naujus namus keliamės, nauji namai reiškia nauji paveikslai. Mano vyras jau tiek man pripasakojo ką reikėtų nutapyti, kad nežinau nei kada viską reikės įgyvendinti. Naujų projektų kol kas neplanuoju, bet kas čia žino, gal įkvėpimo naujiems darbams atneš mūsų sūnelis.“

 

 

 

 

Tutis