Tutis Sport

Tutis Sport

RELIABLE COMPANION FOR URBAN ADVENTURERS

Lengvutis, kompaktiškas, manevringas, greitas – Tutis Sport specialiai sukurtas tiems, kas negali nustygti vietoje, mėgsta keliones automobiliu, viešnages, ilgus pasivaikščiojimus.  

TUTIS Sport komplektą sudaro:

  • Vežimėlis
  • Buteliuko laikiklis
Kur įsigyti?

Aprašymas

Prie visų gerųjų Sport savybių – lengvumo, erdvumo mažyliui, manevringumo, kompaktiškumo –  į TUTIS Sport modelį sudėjome įgytą gerąją patirtį naudojant lengvai susilankstančią bei itin saugią lengvojo aliuminio važiuoklę. Modelis išsiskiria savo ryškiu stiliumi, sportiška dvasia bei dideliu kiekiu inovatyvių sprendimų. 


Privalumai

Waterproof audiniai
Audiniai yra atsparūs drėgmei! Išoriniai audiniai yra padegnti specialia membrana, kuri nepraleidžia drėgmės į vežimėlio vidų. Tai puikus pasirinkimas keliaujant mieste ar gamtoje, kai netikėtai užklumpa lietingas oras.
5 - taškų saugos diržai
Galimas smūgis yra paskirstomas tolygiai penkiomis kryptimis, taip sumažinant krūvį tenkantį mažyliui.
Real Gel™ ratukai
Padangos yra pripildytos specialios gelinės medžiagos, kuri leidžia prailginti rato naudojimo laiką ir nesukelia papildomų rūpesčių rato priežiūrai.
One Click™ stabdžiai
Vieno paspaudimo stabžiai leidžia užtikrinti aukščiausio lygio saugumą bei paprastą ir greitą stabdžių naudojimą.
ECO oda
TUTIS vežimėliuose naudojama oda yra be kenksmingų ftalatų, taip išlaikoma sveikesnė vaiko aplinka ir prabangos jausmas.
Išmani amortizacija
Prie kintančio vaiko svorio prisitaikantys išmaniosios važiuoklės amortizatoriai, reguliuoja sklandžią bei efektyvią amortizacijos eigą vežimėliui riedant bet kokio sudėtingumo keliu.
Visiškas saugumas
Atsižvelgiant į griežtus saugos reikalavimus, visi vežimėlio rėmo lankstai neturi atvirų ertmių, taip užtikrinant efektyvią apsaugą nuo pirštų prispaudimo.


Aksesuarai

Įeinantys į komplektą

Papildomai įsigyjami

Siūlome platų pasirinkimą papildomų aksesuarų, kuriuos galite įsigyti prie savo vežimėlio - kėdutės, čiužinukai, pledai, gertuvės.

Techninės charakteristikos

Sėdimosios dalies vidiniai matmenys 90x39,5 cm 
Bendras visos konstrukcijos svoris 10,7 kg
Sulankstytos važiuoklės matmenys 76x33x55 cm

Medžiagos

Medžiagos

Sertifikatai

Sertifikatai