Tutis Mimi Style

Tutis Mimi Style

IŠSKIRTINIO ITALIŠKO DIZAINO VEŽIMĖLIS

Pristatome išskirtinę ir vieną spalvingiausių TUTIS kolekcijų- „Mimi Style“! Gausybė spalvų, pritaikytas miesto gyvenimo ritmui ir visada madingas! 
Įkvėptas stilingo gyvenimo būdo, naujieji „Mimi Style“ vežimėliai sukurti nepamirštamoms kelionėms.

TUTIS MIMI STYLE 3/1 komplektą sudaro: 

  • Sportinė keturių amortizatorių važiuoklė su Real Gel™ ratais
  • Lopšys
  • Sėdimoji dalis
  • Automobilinė kėdutė
  • Aksesuarai
Kur įsigyti?

Aprašymas

Šiame išsirtinio dizaino vežimėlyje persipina naujausios kartos technologijos su itin aukštos kokybės audiniais. Real Gel™  ratukai bei moderni amortizatorių sistema leis mažyliui nuolat mėgautis kelione, netgi važiuojant miško takeliais. Vežimėlio audinys yra atsparus vandeniui, taip pat ir lengvai valomas, o spalvų įvairovė leis priderinti vežimėlį prie įvairiausių stilių ir pomėgių. Šis išskirtinis vežimėlis kiekvienam mažyliui sukurs itin saugią, prabangią ir patogią aplinką.


Modulinė sistema

Tutis "trys viename" (3/1) modulinė sistema leidžia pritaikyti vežimėlį įvairioms situacijoms ir įvairiam amžiui - nuo gimimo iki 3,5 metų.

Ant važiuoklės galima sumontuoti automobilinę kėdutę, lopšį arba sportinę kėdutę. Vežimėlis su automobiline kėdute ir lopšeliu tiks kūdikiams. Šešių mėnesių amžiaus vaikams jau galima naudoti sportinę kėdutę, atsuktą atgal. Nuo vienerių metų amžiaus - sportinę kėdutę, atsuktą į priekį.

 

Privalumai

Smūgio absorbcija
Naujausios technologijos leido sukurti priekinio ratuko šakę, kuri yra lanksti ir sugeria nelygaus kelio pasipriešinimo jėgą bei absorbuoja galimo smūgio sukrėtimą.
Vėdinamas lopšys
Lopšio dugnas turi specialias angutes, per kurias yra vėdinama apatinė lopšio dalis. Taip patenka grynas oras, mažinama prakaitavimo tikimybė ir mažylis kvėpuoja grynesniu oru.
Waterproof audiniai
Audiniai yra atsparūs drėgmei! Išoriniai audiniai yra padegnti specialia membrana, kuri nepraleidžia drėgmės į vežimėlio vidų. Tai puikus pasirinkimas keliaujant mieste ar gamtoje, kai netikėtai užklumpa lietingas oras.
5 - taškų saugos diržai
Galimas smūgis yra paskirstomas tolygiai penkiomis kryptimis, taip sumažinant krūvį tenkantį mažyliui.
Vidiniai medvilniniai audiniai
Vidiniai audiniai yra medvilniniai, kas vežimėlio interjerui suteikia malonų jaukumo ir natūralumo pojūtį. Lopšio čiužinuko apatinė dalis yra iš natūralaus kokoso drožlių plaušo. Jis lengvai vėdinasi ir neleidžia kauptis bakterijoms.
Kokoso čiužinukas
Lopšio čiužinuko apatinė dalis yra iš natūralaus kokoso drožlių pluošto. Jis lengvai vėdinasi ir neleidžia kauptis bakterijoms.
Keturi važiuoklės amortizatoriai
Tai užtikrina itin patogias mažylio keliones Tutis vežimėliu. Ilgos kelionės mieste ar gamtoje - neprailgs!
One Click™ stabdžiai
Vieno paspaudimo stabžiai leidžia užtikrinti aukščiausio lygio saugumą bei paprastą ir greitą stabdžių naudojimą.
Real Gel™ ratukai
Padangos yra pripildytos specialios gelinės medžiagos, kuri leidžia prailginti rato naudojimo laiką ir nesukelia papildomų rūpesčių rato priežiūrai.
Uždaras pirkinių krepšys
Talpus ir uždaras pirkinių krepšys, vežimėlio apačioje, leis transportuoti visus reikalingus daiktus, kad ir kur važiuotumėte vežimėliu, bet kokiu oru - saugiai ir paprastai.


Aksesuarai

Papildomai įsigyjami

Siūlome platų pasirinkimą papildomų aksesuarų, kuriuos galite įsigyti prie savo vežimėlio - kėdutės, čiužinukai, pledai, gertuvės.

Techninės charakteristikos

Lopšio vidiniai matmenys / svoris 80x37 cm / 4,9 kg
Sportinės dalies vidiniai matmenys/ svoris 92x39 cm / 5,2 kg
Autokėdutės vidiniai matmenys / svoris 74x32 cm / 2,85 kg
Važiuoklės svoris su ratais 9 kg
Sulankstytos važiuoklės matmenys 85x58x35 cm

Medžiagos

Medžiagos

Sertifikatai

Sertifikatai