Tutis Classic

Tutis Classic

BABY STROLLER OF EXCLUSIVE CLASSIC STYLE

Klasika niekada nesensta.... Ji tik tobulėja! Kiekvieni tėveliai nori ir siekia savo mažylį apsupti karščiausia meile ir duoti tik tai, kas geriausia, mieliausia, gražiausia. Mūsų tikslas – padėti šį siekį įgyvendinti, todėl dizainerių komanda, kurdama naująjį Classic vežimėlį, šalia ypatingo komforto mažyliui ir patogaus naudojimo tėveliams, siekė išlaikyti ir eleganciją, solidumą, modernumą. Klasikinė važiuoklė ne tik elegantiška, bet ir ypač patogi važiuojant nelygiu keliu. Vežimėlio ratai puikiai įveikia smėlį, žvyrą, parko takelius, nelygias šaligatvio plyteles ar sniegą. Ši važiuoklė ypatingai minkšta, todėl nelygiu keliu vežamas mažylis jausis tikrai patogiai, o švelniai siūbuojantis vežimėlis lengvai jį užmigdys saldžiam miegeliui.

Classic 3/1 komplektą sudaro:

  • Klasikinė arba sportinė važiuoklė
  • Lopšys
  • Sportinė sėdimoji dalis
  • Automobilinė kėdutė
  • Aksesuarai
  • Mamos rankinė
Spalvos:
Kur įsigyti?

Aprašymas

Šis klasikinio stiliaus vežimėlis iš aplinkinių išsiskirs savo patogumu ir elegancija. Keturių, klasikinės važiuoklės, amortizatorių sistema bei pripučiami ratai mažyliui užtikrins itin komfortišką kelionę. Nuo šiol nebereikės sukti galvos, kur rasti idealiai lygius šaligatvius ar miško takelius patogiam pasivaikščiojimui. Šiam vežimėliui taip pat siūlomi ir Eco odos deriniai, kurie suteiks neprilygstamą elegancijos įspūdį bei užtikrins saugią aplinką mažyliui.


Modulinė sistema

Tutis "trys viename" (3/1) modulinė sistema leidžia pritaikyti vežimėlį įvairioms situacijoms ir įvairiam amžiui - nuo gimimo iki 3,5 metų.

Ant važiuoklės galima sumontuoti automobilinę kėdutę, lopšį arba sportinę kėdutę. Vežimėlis su automobiline kėdute ir lopšeliu tiks kūdikiams. Šešių mėnesių amžiaus vaikams jau galima naudoti sportinę kėdutę, atsuktą atgal. Nuo vienerių metų amžiaus - sportinę kėdutę, atsuktą į priekį.


Privalumai

Aliuminio konstrukcija
Tvirtas ir lengvas aliuminio rėmas patikimai bei patogiai važiuoklei.
Keturi važiuoklės amortizatoriai
Tai užtikrina itin patogias mažylio keliones Tutis vežimėliu. Ilgos kelionės mieste ar gamtoje - neprailgs!
Oda be ftalatų
TUTIS vežimėliuose naudojama oda yra be kenksmingų ftalatų, taip išlaikoma sveikesnė vaiko aplinka ir prabangos jausmas.
Reguliuojamas rankenos aukštis
Važiuoklės rankeną galima reguliuoti, ją galima nustatyti septyniose pozicijose.
Pripučiami ratukai
Pripuačiami ratukai suteiks daugiau pasitikėjimo ilguose pasivažinėjimuose nelygiomis dangomis. Jie yra minkšti, todėl sugers bet kokius kelio nelygumus.
Silver Plus™ technologija
Visi vidiniai audiniai padengti sidabro jonais. Jie sunaikina bakterijas, neleidžia kauptis blogam kvapui, padeda apsaugoti nuo pelėsio.
Vėdinamas lopšys
Lopšio dugnas turi specialias angutes, per kurias yra vėdinama apatinė lopšio dalis. Taip patenka grynas oras, mažinama prakaitavimo tikimybė ir mažylis kvėpuoja grynesniu oru.
Kokoso čiužinukas
Lopšio čiužinuko apatinė dalis yra iš natūralaus kokoso drožlių pluošto. Jis lengvai vėdinasi ir neleidžia kauptis bakterijoms.
Reguliuojama lopšio nugarėlė
Smalsaujančiam mažyliui! Pakeliant nugarėlę į dalinai sėdimą poziciją, leis vaikui lengviau žvalgytis aplinkui.
5 - taškų saugos diržai
Galimas smūgis yra paskirstomas tolygiai penkiomis kryptimis, taip sumažinant krūvį tenkantį mažyliui.


Aksesuarai

Papildomai įsigyjami

Siūlome platų pasirinkimą papildomų aksesuarų, kuriuos galite įsigyti prie savo vežimėlio - kėdutės, čiužinukai, pledai, gertuvės.

Techninės charakteristikos

Lopšio vidiniai matmenys / svoris 80x39 cm / 4,5 kg
Sportinės dalies vidiniai matmenys/ svoris 98x36 cm / 4,9 kg
Autokėdutės vidiniai matmenys / svoris 74x32 cm / 2,85 kg
Važiuoklės svoris su pripučiamais ratais  10,8 kg
Sulankstytos važiuoklės matmenys 92x58x38 cm

Medžiagos

Medžiagos

Sertifikatai

Sertifikatai