Apie mus

Greičiausiai neįstengtume suskaičiuoti, kiek mažylių savo didžiąją kelionę pradėjo nuo „Tutis“ vežimėlių. O mūsų pačių istorija prasidėjo 1994 m., kai buvo įkurta įmonė, prekiaujanti vaikams ir kūdikiams skirtomis prekėmis. Pagrindinis tikslas buvo ne tik aprūpinti Lietuvos mamytes ir tėvelius tuo, ko labiausiai reikia jų mažyliams, tačiau ir garantuoti, kad įsigyjamas daiktas būtų patikimas ir praktiškas, kokybiškas ir nebrangus. Todėl nieko nuostabaus, kad labai greitai kilo idėja vaikiškus vežimėlius gaminti patiems.

Vaikiškų vežimėlių gamyba buvo pradėta 1998 metais. Laikui bėgant, tai tapo pagrindine veiklos kryptimi. Taigi, galima drąsiai sakyti, kad su „Tučio“ vežimėliais, tikrąja to žodžio prasme, užaugo ne viena vaikų karta. Drauge su jais augo ir pati įmonė. Puikiai užsirekomendavusi Lietuvos rinkoje, ji netruko sulaukti ir tarptautinio pripažinimo, pristačiusi iš esmės naują gaminį - vaikiškus vežimėlius „Tutis Zippy“. Šių vežimėlių išskirtinumą lėmė tiek daugelio metų patirtis, geros tradicijos bei nepriekaištinga kokybė, tiek kūrybingai pritaikytos naujausios technologijos, techniniai sprendimai bei dizaino idėjos.

Šiandien mūsų įmonė įsikūrusi naujose erdviose patalpose, įmonės grupėje dirba daugiau nei 300 žmonių, o pagaminti vežimėliai jau seniai keliauja ne tik į Lietuvą, bet ir į Rusiją, Ukrainą, Europos Sąjungos šalis. Didžiulis kompanijos Tututis privalumas yra tai, kad visa gamyba nuo idėjos iki pakavimo sutelkta vienoje vietoje, Lietuvoje. Jokių „trečiųjų šalių“, jokių kompromisų su aukščiausiais kokybės reikalavimais! Kiekvienais metais plečiame savo veiklą, atrandame naujų draugų ir partnerių, ieškome naujų idėjų. Ir tiesiog džiaugiamės ta nuolatinio atsinaujinimo, o kartais ir didesnių ar mažesnių iššūkių kupina kelione, kurią pradėjome beveik prieš du dešimtmečius. Šiandien galime pasakyti, kad buvo verta tai daryti. Nes su mumis esate Jūs. Tie, dėl kurių mes esame...


Mūsų istorija

  • 1994 m. - įkurta įmonė
  • 1998 m. - pradėta vaikiškų vežimėlių gamyba
  • 2000 m. - pradėtas vežimėlių eksportas į užsienį
  • 2008 m. - pristatytas “Tutis Zippy” vežimėlis
  • 2011 m. - įmonė sertifikuota TUV patvirtintu sertifikatu pagal kokybės vadybos standartą ISO 9001
  • 2013 m. - pradėjo veikti moderni automatinė audinių sukirpimo mašina
  • 2015 m. - įrengti vežimėlių rėmų lankstymo ir virinimo robotizuoti mechanizmai

Šiuo metu įmonės grupėje dirba 300 darbuotojų
 
Vežimėliai eksportuojami į 12 šalių
Gamybos cechai užima 5000 kvadratinių metrų plotą
 
Visas gamybos procesas vyksta ES šalyse